Tüm Ürünlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı

Jartiyer Çorapları

Apr 23, 2020

2020 jartiyer çorapları ile yılın modası olan çoraplara erişim sağlayabilirsiniz. Farklı desenlerin tercih edildiği, farklı renk ve dokularda çok sayıda jartiyet çorabı olduğunu göreceksiniz. Seçiminizi tam da bedeninize uygun olarak yaparak, seksi bir görüntü elde edebilirsiniz.

Özel Tasarım Jartiyer Çorapları

Özel tasarım jartiyer takımlarının yanı sıra, çoraplar için de aynı şekilde çok sayıda seçenek olduğunu göreceksiniz. Tasarım direkt olarak farklı desenlerin oluşturulması ile sağlanıyor. Dantel, deri, file gibi pek çok kumaş türü ile tasarım yapılıyor. Seksi tasarımlara yer verilen jartiyer modellerinde seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

·         Düz modeller

·         Silikonlu modeller

·         Dantelli modeller

·         File detaylı modeller

Gibi farklı modeller üzerinden jartiyer çorap modelleri konusunda geniş bir yelpazede sunum yapılıyor. Dilediğiniz şekilde seçiminizi yaparak, değerlendirebilirsiniz. Fantezi iç giyim kategorileri üzerinden satın alabilirsiniz.

Jartiyer Modellerinde Renkler

Jartiyer modellerinde renk seçeneği de son derece geniş bir yelpazede sunulur. En çok tercih edilen jartiyer çorabı renginin siyah olduğunu söyleyebiliriz. Takımlarda çorabın siyah olduğu, üst bölümde ise kırmızı renklerinin olduğunu görebilirsiniz. Bu modellerin dışında kırmızı – ten rengi gibi çoraplar da olabilir. Sizin bedeninize uygun bir seçim yapmanızın ardından direkt olarak model seçimini yapmak kolaydır.

·         Kırmızı dantel çoraplar

·         Siyah file çoraplar

·         Siyah Deri çoraplar

·         Kırmızı – Mor – Siyah ve çok daha fazlası…

Tam da istediğiniz seksi görünüme ulaşmak için seçebileceğiniz jartiyer çorapları içinden satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Hem rahat hem de çekici gözükmenin en güzel yolu, kendinizi rahat hissettiğiniz bir jartiyer çorabı satın almak.

En çekici jartiyet çorapları ile iç giyiminizi tamamlayın…

 

Related Articles
Comments: 1
by Anna Key 01-09-2015 20:52

Pellentesque in venenatis leo, vel feugiat libero. Nullam at erat a nisi tristique ultrices. Curabitur sollicitudin mauris sed leo gravida tempus.

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*

Üste Çık