Tüm Ürünlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı

2021 Bralet Sütyen Modelleri

Jul 28, 2021

2021 Bralet Sütyen Modelleri

Hem kullanışlı hem de göğüslerinizi dik gösterecek olan sütyen modeli bralet sütyen olacak. Çok sayıda renk seçeneği ile sunuluyor.

Hem rahat hem de etkileyici sütyen modeli…Bralet Sütyen Özellikleri

Bralet sütyen dendiğinde akla ilk gelen sizi ne kadar çekici göstereceği. Göğüs kısmınızın alt kısmında yarım atlet gibi oluşturulmuş olan bölümde kullanılan kumaş türüne göre son derece seksi gözükmeniz sağlanabilir.

·         Dantel Bralet Sütyen: En çok tercih edilen bralet sütyen seçenekleri içinde dantel olanlar giriyor. Kullanımı son derece rahat olmasının yanı sıra, belinizi de kavrıyor olması kıyafet giydiğinizde bir bütün oluşturmayı da mümkün kılacaktır.

·         Deri Bralet Sütyen: Çok daha farklı bir tarz yaratmak için iç giyimde kullanılan deri de bralet sütyen seçenekleri içinde yer alıyor. Vücudunuzu az da olsa sarması ile çekici bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Rahat kullanmanız için kaliteli ve hava alan deri modelleri tercih edebilirsiniz.

Kumaşın değişmesi dışında askı bölümünün de özel tasarım olması, ince askı olması gibi seçenekler sunulur. Dilerseniz direkt olarak bralet sütyen modelleri içinden beğendiğiniz birini tercih edebilirsiniz.

Bralet Sütyende Bralet Boyu

Farklı çok sayıda çeşidi olan bu sütyen türünde, braletin boyunun belirlenmesi mümkün. Çoğu zaman bel hizasına kadar gelen modeller dışında aynı zamanda daha uzun olanları, daha kısa olanları da söz konusu. Bunun yanında braletin direkt olarak boynu saran bir model olması da mümkün olabilir.

Farklı çok sayıda model olduğundan, direkt olarak rahat edeceğinizi düşündüğünüz bir modeli tercih edebilirsiniz. Beden seçiminizi en doğru şekilde yaparak, bralet sütyen 2021 modelleri içinden dilediğinizi alabilirsiniz.

BRalet sütyen ile hem rahat hem de çekici olun…Related Articles
Comments: 0

No comments

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*

Üste Çık