Tüm Ürünlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı

Blog

2021 Bralet Sütyen Modelleri

Bralet sütyen dendiğinde akla ilk gelen sizi ne kadar çekici göstereceği. Göğüs kısmınızın alt kısmında yarım atlet gibi oluşturulmuş olan bölümde kullanılan kumaş türüne göre son derece seksi gözükmeniz sağlanabilir.
July 28, 2021
0

İç Giyim Ürünleri Hakkında En Doğru Bilgilere Hazır mısınız?

İç giyim deyince ilk akla gelenler arasında külot var. Alt iç çamaşırın temel parçalarından olan külotlar için olmazsa olmazım diyebiliriz. Farklı seçenekleri ile bizlere rahatlığı sunuyor. Hem rahat hem kaliteli olan ürünleri seçerek, doğru bir kullanım sağlanabilir.
July 26, 2021
0

Pembe abiye modelleri 2021

Uzun etekli şifon pembe abiye modellerinde ise geniş, uçuş etekler oldukça göz alıcıdır. Bir başka ayrıntı ise uzun etekli pembe abiye modellerinde kullanılan yırtmaçlı modeller. Bu modeller de şık bir davetin en gözde kıyafeti olabilecek bir modeldir.
July 26, 2021
0

Tesettür abiye modelleri 2021

Tesettür abiye elbise modellerinde geniş kesimler, salaş modeller son yılların gözdesi. Bu modeller hem rahat hem de kapalı kesime daha çok hitap ettiği için farklı kıyafet tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Kış aylarında deri detaylı modeller sıklıkla kullanılıyor.
July 25, 2021
0

İç Giyim için Moda Tasarım ve Renkler

İç giyim o denli ilerleme kaydetmiştir ki artık giyilen giysiye göre alternatif sütyen, korse ve külot modellerini bulmak artık çok kolaydır. Özellikle abiye elbise giyerken kadınlara oldukça fazla rahatlık katan bu tarz iç giyim ürünleri hayatı kolaylaştırmaktadır. Tüm bu bahsi geçen modellere de artık internet aracılığıyla evden ulaşmak mümkündür.
July 24, 2021
0
media

2021 Bikini ve Mayo Modelleri

Bütün bir yıl çok yoğun bir çalışma programı içerisinde çalıştık ve sıcak havaların birlikte yaz dönemi başladı. Ailemizle veya arkadaşlarımızla birlikte tatil planları yapmaya çoktan başladık. Özellikle tatilinizi deniz kıyılarında yapacaklar ve bol bol denize girecekler için dünya devi markalar şimdiden 2020 – 2021 bikini ve mayo modellerini sergilemeye başladılar.
July 23, 2021
0
media

Jartiyer Çorapları

Jartiyer çorapları ile son derece feminen bir görüntü elde etmeniz mümkün. Peki, jartiyer çorapları nasıl seçilir?
April 23, 2020
1
media

Jartiyer Nedir ? Jartiyer Kombini Nasıl Olur ?

Neredeyse tüm hanımlar jartiyerin ne olduğunu bilir ama iş teknik kısıma, hijyen ve sağlık konusuna geldiğinde bilinmeyen çok şey var. Daha teknik bilgiler edinmeniz açısından, giydiğiniz jartiyeri tam olarak anlamanız için bu yazıyı hazırladık. Özel anlarda, eşiniz veya sevgiliniz için giyilen jartiyer hakkında bilgiler vereceğiz.
April 06, 2020
0
media

Gelin Bohçası Nasıl Hazırlanır ?

Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte sonradan baktığımızda tatlı telaş olarak düşüneceğimiz ama içinde bulunduğumuzda yorucu olan hazırlık süreçlerinin de içerisinde buluyoruz kendimizi. Tatlı telaşların çoğunluğunu yörelere ait adetler oluştururken bazen farklılıklar gösterebilmektedir. Yöreden yöreye değişiklikler gösteren düğün öncesi zorlu bir süreç olabilecek gelin bohçası nasıl hazırlanır sorusunun cevabını bu yazımızda vereceğiz.

March 31, 2020
3
Üste Çık