Tüm Ürünlerde Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı

1. PembeSepet'den Alışveriş Yapmak Güvenli midir?

pembesepet.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat bir alışveriş olanağı sağlamak için gereken tüm teknolojik ve güncel altyapıya sahip olup, kredi kartıyla ödeme işlemlerinde dünyanın en güvenli ödeme kurumlarından biri olan PayTr Ödeme Kuruluşu A.Ş. işbirliği ile çalışmaktadır. Ayrıca web sitemiz, mevcut en ileri güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemlerini kullanmakta olup bu sistem, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine olanak sunan standartlaşmış bir teknolojidir. Erobee.com, paylaşımlı sunucu kullanmamakta olup, güncel güvenlik sistemleriyle korunan kendi sunucusundan yayın yapmaktadır. Kişisel bilgilerinizden hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenememekte olup, kredi kartı işlem ve onayları direkt PayTr Sistemi tarafından yürütülmektedir. pembesepet.com, kredi kartı özel bilgilerinizi göremediği için hiçbir zaman kaydedemez, saklayamaz..

2. GİZLİ GÖNDERİ KONUSU NE ŞEKİLDE İŞLEMEKTEDİR?

Siparişiniz, orijinal ambalajında fatura fotokopisiyle birlikte belirteceğiniz adrese paket içeriği dışından anlaşılamayacak şekilde, kargo ambalajı içerisine ayrıca bir ambalaj daha uygulanarak paketlenir. Paketle birlikte gönderimi yasal zorunluluk olan faturası, metin kısmı iç tarafta kalacak şekilde katlanarak kargo ambalajının cebine konulur ve üzerine açılamayacak şekilde tüm cebi kaplayan sticker barkod yapıştırılarak, gönderici olarak da şahıs ismiyle gönderilir. Kargo paketinin dışında firma ismi, logo vs. gibi herhangi bir bilgi ve paket içeriği hakkında fikir veren hiçbir belirti bulunmamaktadır. Özet olarak siparişiniz, herhangi bir şahıstan gelen sıradan bir kargo görüntüsüyle size ulaşacaktır. Bu önlemler tüm gönderilerimize standart olarak uygulanmaktadır.

3. ÖDEME SEÇENEKLERİM NELERDİR?

1. Kredi Kartı İle Ödeme: Peşin Fiyatına tek çekim veya 9 aya kadar taksit imkanı.
2. Banka Havalesi veya EFT Yoluyla Ödeme
4. Bankamatik Kartıyla Ödeme
5.Teslimatta Ödeme (Kapıda Ödeme)

4. ÖDEME ANINDA KREDİ KARTIM REDDEDİLİYOR?

Alışverişin son aşamasında kredi kartı bilgileriniz, online olarak bankaya iletilerek provizyon istenir. Provizyon alınması durumunda, siparişiniz tamamlanır. Geçici bir süre için banka ile irtibatın kesilmesi halinde provizyon talebi geri çevrilebilir. Bu gibi durumlarda kısa bir süre sonra tekrar denemelisiniz. Kredi kartınızın sürekli olarak reddedilmesi ise aşağıdaki sebeplerden kaynaklanmış olabilir. a-Kart bilgilerinizi yanlış giriyor olabilirsiniz.
b-Kredi kartınızın harcama limiti dolmuş olabilir.
c-Kredi kartınızın son kullanım tarihi geçmiş olabilir.
d-Kredi kartınız internet üzerinde kullanıma açık olmayabilir. (Bankanızı arayınız)
e-İnternet bağlantınız kopmuş ya da yetersiz olabilir.

5. SANAL KART İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİR MİYİM?

sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz. .

6. SİPARİŞİM NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIR VE BANA ULAŞIR?

Olağan iş akışımıza göre; mesai günlerimiz içerisinde 15.00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün,15.00'den sonra verilen siparişlerniz ise ertesi gün işleme alınır. Siparişteki ürünlerin iç stoğumuzda bulunması halinde 17.00'ye kadar olan siparişler aynı gün, 17.00'den sonra alınan siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Aynı gün kargo hizmetimiz, iç stoğumuzda bulunan ürünler için geçerli olup, iç stoğumuzda bulunmayan ve dış tedarikle sağlanan ürünler genellikle ertesi gün olmakla birlikte 1-5 iş günü içerisinde temin edilebilmektedir. Erobee İç Giyim, siparişinizi mümkün olan en kısa sürede hazırlayıp size ulaştırmaya çaba gösterir. Belirtilen sürede hazırlanan siparişler tarafınıza ulaştırılmak üzere kargo firmasına iletilir. Kargo firmasının teslimatları, varış noktalarının uzaklıkları ile ilgili olarak ortalama 1-5 iş günü arasında değişmektedir. Mobil bölgelerde süreler daha fazla uzayabilmektedir.

7. SİPARİŞİMİ VERDİM NASIL TAKİP EDECEĞİM?

Sipariş verdiğiniz andan itibaren sisteme bırakmış olduğunuz mail adresinize tüm sipariş hareketleriniz bilgi olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde yine bir bilgilendirme maili gönderilir ve akşam 19.00 dan sonra da mail adresinize kargo takip numarası ile kargo takip linkiniz gönderilmektedir. Kargo hareketlerinizi bu maildeki kargo takip linkine tıklayarak gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca sisteme bırakmış olduğunuz mobil telefonunuza kargo şirketi tarafından da siparişinizin aşamalarıyla ilgili bilgilendirme SMS leri gelecektir. Web sitemiz üzerinden ise, ''Hesabım'' bölümünde yer alan "Siparişlerim" alanından sipariş aşamalarınızı öğrenebilirsiniz. .

8. ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜN HATALI ÇIKTI, NE YAPMALIYIM?

Pembesepet.com olarak satmış olduğumuz ürünler, üreticilerince pek çok kez kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Buna rağmen almış olduğunuz ürününün üretimden kaynaklı problemlerinde e-mail ya da telefon aracılığıyla durumu bize bildiriniz ve size vereceğimiz depo adresimize ulaştırılmak üzere, kargo ücreti ödemeksizin Aras Kargo'ya ürünü teslim ediniz. Ürünün tarafımızca incelenmesini takiben gerekli işlem derhal yapılacaktır.

Üste Çık